Realita

Realita

0

Text skladby

1. Cit jménem láska, převlečená maska, nevěříš tak sázka? Falešná jako loterie sazka, trapná jako muzikál kvaska. 

2. Falešné city jako rytmusovi hity, utéct do New Yorku city, tréninkové splity, nechci žádné shity, úřady jsme kryty, na mobily pozlacené kryty, v klubech deno denně zlity. 

3. V pololetí, nanebevzetí, fogy nemá ponětí, drogy dneska letí, dogy se těžce krotí, to se člověk zpotí, vynes aspoň smetí, nemůžu čas letí. 

4. Kouli jsem měl třetí, na party i na vysvědčení, tak vyslyš moje rčení, pivo dobře pění, hlavně žádné sraní, neboj nic to není, komu se nelení, tomu se tráva zelení, přebírám velení, hip hop na můj dig Leni. 

5. Tak svojí prdel zvedni, fízlům klidně lízni, vodkou uhas žízni, po perníku trýzni, ven z ní a zmizni, ještě na ní plyvni, ser na to že(s) byl její první, a vyválej jí v trní, když se už tak kření, mlať ji do postižení, ze země ji zvedni a řekni měj se Leni. 

6. Chci být pořád vyndanej, normál stav je nudnej, tak to kamo uznej, tenhle život poznej, není zas tak hroznej, nikdo není nevinej, já mám život jinej, můj život je nej, tak mi to mami přej, a ty mě jégre hřej, úplně mě zrej. 

7. Do školy jdi prej, tak to se mnou kurátore radši vzdej, nechci být zlej, jen si se mnou hrej, a záda mí mi krej, protože už si stej, co do mě ryl, co nechtěl, abych se nonstop bavil, to bych rád jednou zažil, abych si perník, sam neuvařil, dobře vím že si taky smažil, kdo ne tak jakoby ani nežil. 

 

 

 

Popis skladby

Představuji vám úplnou novinku z mých skladeb, tentokrát se jedná o rap, musím vás varovat že je místy sprostořeký, až nechutný. Třeba některé příznivce mého folku hodně zklamu tímto výtvorem, ale bohužel dle názvu se tato skladba nazývá Realita, kterou si mnozí nechtějí uvědomit i přiznat. Bohužel tak někteří mladí skutečně uvažují a mají tak hodnoty nastaveny. Nebudu se touto skladbou zrovna vychloubat a pyšnit. Ale na rapu se mi vždy líbilo, že ač drsně a svérázně vyjadřují své emoce zrdcadlené v textech, tak vždy skrývají bezprostřední hlubší smysl, z mého pohledu. Ne všechen rap je sprostý, ale vždy mě upoutávala ta revoluce v něm, svobodně rapovat o čem chci! Ať se líbí nebo ne. Dávat svým svérázným způsobem najevo svůj názor. Já miluji hudbu, jak Folk, tak Rap, tak Metal. Občas mé skladby nebudou zdánlivě jen o lásce, občas musí ven i jiná slova. Tímto rapam nechci hlavně nikoho urazit, a není to myšleno vážně. Hlavně se i tímto omlouvám všem Lenkám, nechtěl jsem urážet a hanit tak nádherné jméno, jen se zkrátka hodilo do textu. Nenabádám k ničemu mladé, naopak pokud se našli někteří mladí v textu, pevně doufám, že si uvědomí jak je to vše zbytečné, ubohé, nechutné a nepřijatelné. Na druhou stranu, kdyby se našel drzý, průbojny, mladý raper který by chtěl toto rapovat, ať mě nejprve kontaktuje, neboť zde jsou na této stránce platná autorská práva a, osvojení by bylo trestné. Chtěl bych, aby se toto rapovalo veřejnosti. S cílem více lidí uvědomnit, jak je to zlé, neboť bohužel pravdou je, že se můj rap nevztahuje pouze na mladé lidi. Děkuji... 

PoliFolk ✌️

Obrázek uživatele Poli Folk
4. 7. 2019
Obsahuje:
text