Eva (song drake type beat Gucci)

Eva (song drake type beat Gucci)

0

Text skladby

1. Sedmý dive světa, jen pouhá věta, a pravda je ta, že Eva je tam.

2. Kde jí chci mít, za ruku vzít, životem jít, víno s ní pít.

3. Sedmý dive světa, znám jí už léta, snil jsem o ní od zimy, do léta.

4. Spolu létat, na Ostrov Kréta, spolu přistávat, a potom vzlétat.

5. Sedmý dive světa, to je ta věta, protože Eva je ta, co řekne své ano mi, na břehu v Miami.

6. Pod palmami líbat ji, na sladké rty, co Evo míváš, do očí se mi přitom díváš.

Evo, Evo.

7. Evo světa sedmý div, pro ní jsem živ, pro ní vypiji i líh, aby vzplálo to žhavé ve mě, chci tě každou vteřinu, pojď raději ke mě.

8. Planeta země, celá se otřásá, když pozdě v noci jde vidět tvá krása, co mohu vidět, jen pouze já, nemůžeš se vzpouzet, jsi totiž moja.

9. Zlato jak vidíš, mám rytmus v těle, možná ve mě uvidíš, zabouchlé tele.

10. Pořád se to ve mě pere, nemohu se dívat jak na mě se - repuji o tobě, chci aby dcera, byla jen po tobě, v celé podobě.

11. I oči (v) oboje, celé hnědé, byl bych jako kocour co, spokojeně přede, měl bych tě o ruku, požádat předem, tvé tělo chutná, jak chleba s medem, ochráním tě, před každým, falešným zmr - deme spolu k oltáři.

12. Tvé vlasy na mém polštáři, hladím tě po tváři, nejsme jenom prostí, sprostí rapeři, co se z každé ztopoří, každou lacinou dívku levně pokoří, to je to co tvoří, tebe i mě, máme své hodnoty, jak planeta země. 

13. Tak prosím lásko, sundej to oblečení  ze mě,  a hlavně tu masku, nejsem romantik, dej klidně facku, nechci si před tebou, hrát v životě na nic, klidně bych čekal na tebe, a byl navždy panic, jsem princ z nemanic, ale o to ti nejde, možná až se ze sna probudíš, humor tě přejde, mít rád tě přestat už nejde, když tě mé oči uvidí, v hlavě zní mejdej. 

14. Tak mi dej lásky co se do mě jen vejde, tak ruce od ní pryč, ty jeden šmej- deme spolu za ruku, slyším tvůj tlukot i v pražském hluku, zasažený jsem do srdce od tvého luku, mé city k tobě, nemají záruku, nepotřebují další srdcelivnou sloku

Popis skladby

Tato skladba je dle mých slov zamilovaný rap. Čili se jedná o rapový žánr, který má posluchači či čtenáři díla přiblížit svérázným stylem emoce, lásku, pocity slovy jež rapuje - píše ve své skladbě. Není zde použito doslovně ani jedno vulgární slovo, je zde pouze naznačeno, a v návaznosti na další slovo ve větě nezdůrazněno. Není třeba více popisovat toto dílo, vše je obsažené ve skladbě. A také není třeba se ptát čím jsem se inspiroval, ale pokud budete mít chuť si zarapovat tuto skladbu, v závorce vedle názvu jsem zmínil melodii a rytmus této rapové skladby, kterou najdete na YouTube. Děkuji vám... PoliFolk ✌️ 

Obrázek uživatele Poli Folk
11. 7. 2019
Obsahuje:
text